Genel

WIN EURASIA 2023 Fuarı Sona Erdi.

07-10 Haziran 2023 tarihleri arasında İFM ‘de düzenlenen WIN EURASIA Fuarı Sona erdi. İlk günden son güne kadar oldukça yoğun geçen, katılımın hayli fazla olduğu fuarımızda sergilemiş olduğumuz A Serisi Ürünlerimiz, Regülatörler ve yeni ürünlerimiz oldukça dikkat çekti.

Win Eurasia fuarında  Çetinkaya Pano ve Çetinkaya Regülatör olarak 2 markamızla katılım gösterdik.

Çetinkaya Pano standımızda, A Serisi ürünlerimiz yer aldı. Bunlardan ilki Modüler olarak üretilen Dikili Tip Panolarımız oldu. Bunun yanı sıra, Etanj Metal Panolarımız, Bombe Camlı Sıva Altı ve Sıva Üstü Panolarımız, Metal Klemens Kutularımız, Kumanda Masalarımız, Abs panolarımız, yeni üretimimizden biri olan kullanıcı dostu yeni ürünümüz; CPBenefit Serisi Sigorta Kutularımız ve Metal Kombinasyon Kutularımız stantta yerini aldı. Ürün çeşitliliğini arttırdığımız daire içi kombine dağıtım panoları, ABS şantiye panoları, kombinasyon kutularını da standımızda sergiledik.

 

 

Fuar süresince ürünlere ve standımıza ilgi oldukça fazlaydı. Fuar vesilesi ile müşterilerimize yeni ürünlerimizi tanıtma ve ilişkilerimizi geliştirme noktasında faydalı sonuçlar aldık.
Çetinkaya Regülatör standımızda ise, kasaları yenilenen Mikroişlemcili Voltaj Regülatörlerimiz, Statik Regülatörler, Trafolar, Havuz Trafoları, Kombi Regülatörlerimiz, Upsler ve kendi üretimimiz olan varyaklar oldukça ilgi gördü. Yurt içinden ve Yurt Dışından pek çok ziyaretçiyi 4 gün boyunca ağırlayarak firmamızı müşterilerimize tanıtmanın mutluluğu ile fuarımızı sonlandırdık.

 

Fuar süresince, ziyaretçilerimize hem yeni ürünlerimizi tanıtma hem de görüşme fırsatı yakaladığımız bu fuarda bizleri ziyaret eden tüm katılımcılara ve standımızı temsilen emek sarf eden tüm ekibimize teşekkür ederiz.