İK Politikamız

İşe alım sürecimiz, fırsat eşitliği esasına dayanmakta ve İnsan Kaynakları Yönetmeliği’nde yer alan kriterlere göre yürütülmektedir. Hedefimiz boş olan kadrolara, görevlere en uygun kişilerin getirilmesidir. Bu doğrultuda, özellikleri görevin gerektirdiği nitelikler ile en çok örtüşen adaylara iş teklifi yapılmaktadır. İlgili pozisyonlara yapılan başvurular, web sitemizden, kariyer.net üzerinden ve sosyal medya kanallarından alınır ve değerlendirilir.

Nitelikleriniz ve açık kadrolarımız doğrultusunda mülakat sürecimiz başlar. İnsan Kaynakları Bölümünün yaptığı ilk mülakatlar sonunda kurum kültürü, görevin gerektirdiği yetkinliklere uygunluk bakımından olumlu olarak değerlendirilen adaylar ikinci mülakatlara davet edilir. Mülakat aşamasının başarı ile tamamlanmasının ardından adaya görev teklifi yapılır.

Çalışanlarımızın performansları; bütün bir yıl boyunca bağlı bulunduğu bir üst yöneticisi tarafından izlenir. Yılsonunda yapılan karşılıklı görüşmeler ve çok yönlü değerlendirmeler ile çalışanın performansı ve şirket hedeflerine bağlı olarak kişisel hedeflerinin gerçekleşme oranları tespit edilir.

Yapılan performans değerlendirmelerine bağlı olarak; ihtiyaçları doğrultusunda kişilerin eğitim ve gelişim planları yapılır.

AÇIK POZİSYONLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş Başvurusu
Click or drag a file to this area to upload.

Referanslarınız

Raporlama yaptığınız, birlikte bir projede yer aldığınız ve size referans olabilecek, hakkınızda bilgi alabileceğimiz kişilerin bilgilerini yazınız.