Genel

Şimdi Marina Panosu Almanın Tam Zamanı!

Bahar ayının gelmesiyle beraber, yat mevsimi de yavaş yavaş başladı. Özellikle iskele ve marinaların olmazsa olmazı Marina Panolar, Çetinkaya kalitesi ile sizlere bir çok avantaj sunmaktadır.

Öncelikle Marina Pano nedir biraz ondan bahsedelim. Marina Panolar, aydınlatmalı, anti-UV marinaya bağlanan deniz taşıtlarına elektrik, su, internet bağlantısı vb. hizmetleri bir arada sunmak üzere tasarlanmış IP 65 sınıfı açık hava tipi panolardır.

Çetinkaya Pano olarak, ürettiğimiz; ÇP 9090 ürünümüz, marinalarda sıklıkla tercih edilen, kompakt ve kullanıcı dostu ürünlerden biridir.

Öncelikle bir Marin Panosu’nda olmazsa olmak özelliklerden biri, nemli bir alanda konuşlanacağı için, paslanmaması, çürüme yapmaması ve boya gerektirmemesidir. Darbeye, asite ve korozyona karşı korunaklı olan, Çetinkaya Pano olarak ürettiğimiz marina panoları HB (UL 95) standartında üretilmektedir.

%100 taşıma kolaylığı ile yer değiştirmede kullanım avantajı sağlar. Elektrik iletmez ve sızdırma yapmaz, Musluk ve priz seçeneği ile aynı anda su ve elektrik ihtiyacını karşılayabilirsiniz.  İsteğe bağlı olarak ışıklandırabileceğiniz marina panolarımız, Ultraviole Güneş ışınları, su, nem ve maksimum %80 ısı gibi atmosfer şartlarına ve ortam sıcaklığına karşı dayanıklıdır.

ÇP 9090 ürünümüz, marinaların yanında; aynı anda elektrik ve su ikmali yapılacak pek çok alanda kullanılabilir, Karavan turizminde, park bahçe dizaynlarında, oto yıkama alanlarında, piknik alanları ve çadırlarda kullanılabilir. Böylelikle su ve elektrik ihtiyacı, sahra tip olarak tek bir panodan güvenli olarak karşılanabilir.