Genel

WIN EURASIA 2022 Fuarı Sona erdi.

08-11 Haziran 2022 tarihleri arasında İFM ‘de düzenlenen WIN EURASIA Fuarı Sona erdi. ilk günden son güne kadar oldukça yoğun geçen, katılımın hayli fazla olduğu fuarımızda sergilemiş olduğumuz A Serisi Ürünlerimiz, Regülatörler ve yeni ürünlerimiz oldukça dikkat çekti.

Wın Eurasia fuarında, bu sene, Çetinkaya Pano ve Çetinkaya Regülatör olarak, 2 markamızla beraber katılım gösterdik.

Çetinkaya Pano standımızda, A Serisi ürünlerimiz yer aldı. Bunlardan ilki Modüler olarak üretilen Dikili Tip Panolarımız oldu. Bunun yanı sıra, Etanj Metal Panolarımız, Bombe Camlı Sıva Altı ve Sıva Üstü Panolarımız, Metal Klemens Kutularımız, Kumanda Masalarımız, Yeni üretimimizden biri olan kullanıcı dostu yeni ürünümüz; CPBenefit Serisi Sigorta Kutularımız ve Metal Kombinasyon Kutularımız stantta yerini aldı. Fuar süresince ürünlere ve stantımıza ilgi oldukça fazlaydı. Fuar vesilesi ile müşterilerimize yeni ürünlerimizi tanıtma ve ilişkilerimizi geliştirme noktasında faydalı sonuçlar aldık.

 

 

 

 

 

 

 

 

Çetinkaya Regülatör stantımızda ise, Mikroişlemcili Voltaj Reglatörlerimiz, Statik Regülatörler, Trafolar, Havuz Trafoları ve Kombi Regülatörlerimiz oldukça ilgi gördü. Yurt içinden ve Yurt Dışından pek çok ziyaretçi ağırladığımız stantlarımızda 4 gün süre ile bulunmanın ve firmamızı müşterilerimize yakınen tanıtmanın mutluluğu ile fuarımızı sonlandırdık.

 

 

Fuar süresince, ziyaretçilerimize hem yeni ürünlerimizi tanıtma hem de görüşme fırsatı yakaladığımız bu fuarda bizleri ziyaret eden tüm katılımcılara ve standımızı temsilen emek sarf eden tüm ekibimize teşekkür ederiz.