ÇETİNKAYA PANO

Kapılarımızı 1979 yılında açtık. Elektrik sektöründeki faaliyetlerimizde ilk günden itibaren büyümeyi ve gelişimi hedefledik. Bu amaçla yurt içi ve yurt dışı pazarlar için birçok prestijli ürünü başarıyla ürettik.

Üretimini yaptığımız; plastik pano, metal pano, polyester pano, buat kutusu, aydınlatma armatürü, yeraltı buat ve rögar kapakları, sigorta kutuları ve regülatör ürünlerinde daima kaliteye ve güvenliğe önem verdik.

Dünyadaki trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve Ar-Ge yatırımlarını artırarak sektörün ilerlemesine katkıda bulunduk. İhtiyaçları önceden tespit ederek, üretim ve pazarlamamızı her daim beklentiler yönünde geliştirdik. Bu yönde ürün yelpazemizi genişleterek müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi ilke edindik.

İkinci kuşağın yönetimimize katılmasıyla birlikte, üst düzey motivasyonun yanı sıra hızlı ve doğru karar alabilme kabiliyetimiz ile sürdürülebilir büyümeyi yakaladık.

2015 yılında yapımı tamamlanan modern tesisimize taşınarak faaliyetlerimizi hızlandırdık.

Kuruluşumuzdan bu yana faaliyet gösterdiğimiz her alanda öne çıkarak, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasına girmeyi başardık.

Çetinkaya Pano olarak kendi üretimimiz olan panoların yanı sıra dünya çapında ün kazanmış GEWISS ve LEGRAND firmalarının Türkiye bayiliği ile KONDAŞ ve ENTES’in bayiliğini de sürdürmekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ÇETİNKAYA PANO SAÇ TABLO VE PLASTİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak pazara MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ‘nin sürekliliğini sağlayacak Kalitede hizmet ve ürünler sunmak temel ilkemizdir.

  • Çalışanlar arasında karşılıklı güven,saygı,sevgi anlayışı ve iletişimi geliştirerek,korkuları ortadan kaldırıp huzurlu bir iş ortamı yaratacağımız.
  • Hizmette sınır tanımayan,güler yüzlü,planlı ve standartları en üst seviyede olan kaliteli hizmeti vermeyi ilke edineceğimiz,
  • Yasal ve Müşteri şartları bilinci ile,
  • Sektöründe kalitesinden ödün vermeden müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak.
  • Kalite yönetim şartlarına uyum sağlamak.
  • Kalite yönetim sistemimizde sürekli iyileştirmek.
  • Teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek ürün kalitesini yükseltmek,
  • Her birimizin görevi işimizi ilk defasında doğru yapmak ve işimizin kalitesini yükseltmektir.