Çetinkaya Pano Türkiye'de İlk 75x100cm Pano Üretiyor

Elektrik panoları alanında köklü bir geçmişe sahip olan Çetinkaya, gerçekleştirdiği makina ve hammadde yatırımıyla Türkiye’de ilk kez 75x100 ABS (plastik) pan gerçekleştiriyor. Darbeye karşı dayanıklı olan ve kırılmayan ABS Pano, otelle hastanelere, endüstriyel tesislerden okullara kadar her alanda kullanılıyor

75x100 ABS Pano’nun en önemli özelliği, darbelere karşı dayanıklı olması ve kırılmamasıdır. Çetinkaya Pano’nun ürün yelpazesinde 13 farklı ebat seçeneği bulunuyordu. Plastik pano ürünü için iki farklı ebat seçeneği daha eklenerek bu rakamı 16’ya yükseldi.

Detaylar İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmet Kalitemizle, Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir

Dünyadaki hızlı ekonomik ve teknolojik gelişmeler; frmaları giderek artan bir rekabet ortamına sokmaktadır. Bu yarışta başarılı olma, Pazar ve müşteri odaklı olmakla sağlanabilir.

Müşteri istek ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde tatmin edilmesi büyük önem kazanmıştır.

Müşteriler, çok daha bilinçli, genişleyen pazarda çok geniş bir ürün yelpazesinde seçimini kalitesinden emin olduğu ürünlerde, karar kılmaktadırlar. İhracat ekibi olarak, müşterilerimizle olan bağımızı sıkı tutarak, ürün ve hizmet kalitesi ilkelerine sadık kalarak, müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Detaylar İçin Tıklayınız

Kalite Ve Güvenliğe Önem Veriyoruz

2015 yılında yapımı tamamlanan modern tesisimize taşınarak faziletlerimizi hızlandırdık. Kuruluşumuzdan bu yana faaliyet gösterdiğimiz her alanda öne çıkarak, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasına girmeyi başardık.

Çetinkaya Pano olarak kendi üretimimiz olan panoların yanı sıra dünya çapında ün kazanmış GEWISS ve LEGRAND firmalarının Türkiye bayiliği ile KONDAŞ ve ENTES’in bayiliğini de sürdürmekteyiz.

Pano Advertorial Yazısı İçin Tıklayınız

Çetinkaya Pano Ar-Ge Departmanı İle Hedef Büyütüyor

Elektrik sektöründe 1979 yılından beri faaliyet gösteren Çetinkaya Pano, ikinci kuşağın yönetime katılmasıyla birlikte hedef büyütüyor. 2016 yılında üretim kapasitesini artırmak için yeni fabrikasına taşınan marka, ayrıca kurduğu Ar-Ge departmanıyla ürünlerini geliştirmeye devam ediyor.

Electricity Yazısı İçin Tıklayınız

ST Elektrik Yazısı İçin Tıklayınız

ST Pano Yazısı İçin Tıklayınız

Ürün Gamımıza Yeni Kazandırdığımız Aydınlatma Grubu ile İhracatta Büyüyoruz

Elektrik sektöründe 1979 yılından beri faaliyet gösteren Çetinkaya Pano, 55 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor ve Türkiye’de ürettikleri ürünün kalitesini tüm dünyaya tanıtıyor. 2018 yılında Şili, Peru, Arjantin, Endonezya, Singapur ve Sri Lanka pazarlarına odaklanmayı hedefleyen marka, aynı zamanda ürün gamına yeni kazandırdıkları aydınlatma grubuyla da önemli bir ihtiyaca cevap vermeyi planlıyor.

Detaylar İçin Tıklayınız

Çetinkaya Pano Kurumsal Kimliğini Yeniledi

Türkiye ile birlikte dünyanın 55 ülkesine zamanın ilerisinde çözümler sunan Çetinkaya Pano, son yıllarda gerçekleştirdiği hızlı büyüme ve yenilenme sürecine kurumsal kimlik ve logosunu da ekledi.

Logosunu günümüzün modern tasarım anlayışına uygun, bugünü ve yarını yakalayacak şekilde dinamik, modern, sade, geleceği ve yükselişi yansıtacak şekilde dizayn ederek modernleştirdi. Logonun genel görüntüsü CNC’de kesilmiş sac algısı düşünülerek tasarlandı. Bu değişiklik uluslararası faaliyetleri için de büyük önem taşıyor.

1979 yılında üretime başlayan Çetinkaya Pano; Elektrik sektöründeki faaliyetlerini ilk günden itibaren büyüme ve gelişim olarak belirlemiş ve hedeflemiştir. Bu hedefler kapsamda yurt içi ve yurt dışı  pazarlar için birçok prestijli ürünü başarıyla tasarlayarak üretmektedir.

detaylar

Çetinkaya Pano Mart 2016'da Frankfurt Light & Building Fuarındaydı.

Çetinkaya Pano Frankfurt'ta her sene Mart Nisan aylarında düzenlenen Light&Building fuarına bu sene de yeni ürünleri ile katılım gerçekleştirdi. 

Çetinkaya Pano 2016 yılında Hannover Messe Fuarında Ziyaretçileriyle Buluştu

Nisan 25-29 Tarihleri arasında düzenlenen fuarda Çetinkaya Pano'nun yeni ürünleri de sergilendi. 

Çetinkaya Pano Nisan 2016'da Kiev Elecom Fuarındaydı

Çetinkaya Pano, 19-22 Nisan'da Kiev'de gerçekleştirilen Elecom fuarına katıldı. Bölgesel siyasi ve politik problemler nedeniyle ekonomik kriz yaşanmasının fuarda etkileri görülmedi desek yalan olur. Ancak yine de fuara katılmak güzeldi.

Çetinkaya Pano Nisan 2014’te Frankfurt Light & Building Fuarındaydı.

Çetinkaya Pano, 30 Mart – 4 Nisan tarihleri arasında Almanya’nın en büyük fuarlarından biri olan Frankfurt Light & Building fuarına katılım gerçekleştirdi. Farklı ülkelerden binlerce katılımcıyı buluşturan fuarda, standımıza yoğun ilgi gösteren ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Çetinkaya Dubai Middle Electricity Fuarına Katıldı

Çetinkaya Pano, 17.02.2014 ile 19.02.2014 tarihleri arasında Dubai Middle East Electricity fuarına katılım gerçekleştirdi. Önceki senelerde olduğu gibi bu sene de fuarda yoğun ilgiyle karşılaşan firmamız, yeni ürünlerini Ortadoğu’ya tanıtma fırsatı bulmuş oldu.

Çetinkaya Pano 2014 yılında Hannover Messe Fuarında Ziyaretçileriyle Buluştu

Her yıl olduğu gibi bu yıl da, Çetinkaya Pano, 8 Nisan- 12 Nisan tarihleri arasında elektrik elektronik sektörünün önde gelen fuarlarından biri olan Hannover Messe fuarına katılım gerçekleştirdi. Firmamız, fuar boyunca ürünlerini yeni ziyaretçilerle buluşturma imkanı buldu.

Çetinkaya Pano 23-27 Nisan tarihleri arasında Almanya'da gerçekleşen HANNOVER MESSE'ye katıldı

Çetinkaya Pano 23-27 Nisan 2012 tarihleri arasında Almanya'da gerçekleşen HANNOVER MESSE'ye katıldı.

Çetinkaya Pano 29 Mart-1 Nisan tarihleri arası İstanbul Tuyap Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki 2. Faz WIN Electrotech Fuarına Katıldı

Cetinkaya Pano 29 Mart-1 Nisan 2012 tarihleri arasında Istanbul TUYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen2. Faz WIN Electrotech fuarınaher yıl olduğu gibi bu yıl da katılım gösterdi...

Çetinkaya Pano Üretim Portföyü

Çetinkaya Pano plastik pano, saç pano, polyester pano, metal pano, sayaç panosu, dağıtım panoları, sigorta kutuları, termoplastik buat ve logar kapakları ve ayrıca regülatör ürünleriyle üretim alanını her geçen gün biraz daha genişletmektedir.

Yeni Ürünümüz Satışta: Termoplastik Rögar (Menhol) ve Rögar Kapakları, Paratoner ve Topraklama Rögarları

Termoplastik rögar (menhol) ve rögar kapakları çeşitli boyut ve ölçü seçenekleriyle satışta...